Cindoruk Reklam

Led Tabela

Cindoruk Reklam gece – gündüz farkını ortadan kaldıran led tabela tasarımları kullanıldığı
mekânlara ayrıcalık verir. Üstelik uygun fiyatlı Led Tabela çözümleri ile fark yaratır.

08:30 - 19:30
Çalışma Saatlerimiz
Balıkesir / Edremit
Led Tabela Edremit
Edremit Led Tabela

Led Tabela Nedir?

Ticari faaliyetlerde bulunan ve tanıtıma ihtiyaç duyan firmaların neredeyse tamamı, ihtiyaçlarına uygun şekillerde imal edilen tabela çeşitlerinden birini kullanmaktadır. Tanıtım ve reklam anlamında oldukça önemli avantajlar sağlayan tabelalar, akılda kalıcı olabilmek anlamında da önemli etkilere sahiptir. 

LED tabelalar, fark edilmek ve akılda kalıcı olabilmeyi en üst düzeyde sağlayan reklam araçlarından biridir. Oldukça ekonomik olan LED tabela çeşitleri, farklı tasarımlarla firmaların tanıtımlarına görsel katkı sağlamaktadır. Her türlü iklim koşulunda sorunsuz olarak çalışmaya devam eden LED tabelalar, hayal gücü, ile sınırlı tasarımlar üretmeye son derece uygundur. Yok denecek kadar az miktarda elektrik tüketerek kullanıldığı alanları rengârenk ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşturan LED tabelalar, yanıp sönerek görsel bir animasyon şöleni sunmaktadır. 

Firmaların uzak mesafelerden bile rahatça görülmesini kolaylaştıran led tabelalar, canlı renkler ve ilginç tasarımlarla büyük küçük tüm işletmelerin tercih sebebi olmaktadır. İlk dönemlerde sadece kırmızı ışıklarla yapılabilen led tabelalar, günümüz teknolojisinin sağladığı avantajlar sayesinde farklı renkler ve dalga boylarındaki yüksek parlaklığa sahip ışık renkleriyle kullanılabilmektedir.

Balıkesir Edremit

Led Tabela Dikkat Edilmesi Gerekenler.

Led tabelalarda kullanılan ledin kaliteli olması önemlidir. Çünkü kalitesiz malzeme 4-5 ay sonra bozulmakta ve tabelanın çalışmamasına veya bozuk harf ya da kötü renk ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Dış mekan da kullanılacak led tabelaların montajı ve kurulumunun doğru ve kaliteli yapılması önemlidir. 

Bağlantıları tam yapılmış kaliteli bir tabela size uzun yıllar hizmet verecektir. Günümüzde kalitesiz ledler yüzünden kötü görünen veya hasarlı led tabelalar sıklıkla karşımıza çıkmaktadır. Bu sebeple kullanılan malzemenin cinsine ayrıca önem gösterilmesi gereklidir

Cindoruk Reklam Grafik Tasarım icon2
Detaylı Planlama

İşiniz ve işletmeniz için detaylı Grafik Tasarım Planı.

Cindoruk Reklam Grafik Tasarım icon4
Uygun Fikir

Hedef kitle tesbitine göre en anlamlı fikirler.

Cindoruk Reklam Grafik Tasarım icon1
Yönetim

Doğru zamanlama ile doğru tasarım ve fikirler.

Cindoruk Reklam Grafik Tasarım icon3
Tasarım

Kişiye ve firmaya özel bağımsız tasarımlar.

Led Tabela sistemleri

Led Tabela

Led Tabelanın Tanıtıma Katkısı

İç ve dış mekan ayırt etmeksizin kullanılabilen led tabelalar, firmalara prestij sağlamak açısından da oldukça önemli bir etkiye sahip bulunmaktadır.

Normal tabelalarda sabit bir mesaj yer alırken, led tabelaları dilediğiniz zaman değiştirerek farklı tanıtımlar yapılabilmesine imkân sağlamaktadır.

Reklam maliyetlerini en düşük seviyede tutarak, tanıtımı en üst düzeyde gerçekleştirmeye olanak sağlayan led tabela sistemleri, mekânları 24 saat görünür kılar. Gece-gündüz farkını ortadan kaldıran led tabela sistemleri kullanıldığı mekânlara ayrıcalık verir.

Edremit Grafik Tasarım

KURUMSAL GRAFİK TASARIM

Markanızın her geçen ün değer kazanmasını istiyorsanız kurumsal kimlik çalışmalarınız Balıkesir Edremit in en büyük reklam ajansı ile yapın.

Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (6)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (5)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (4)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (3)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (2)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (1)
Edremit Grafik Tasarım

Profesyonel Hizmetlerimiz

Cindoruk reklam olarak size reklam ve tabela hizmetleri ile birlikte bir çok hizmeti de sunmaktan onur duyuyoruz. Profesyonel olarak verdiğimiz diğer hizmetlerimize göz atmak istemez misiniz?

Işıklı Tabela

Balıkesir Edremit ve çevresi için Profesyonel uygun fiyatlı Işıklı Tabela sistemlerinde Cindoruk Reklam ve Tabela.

Totem Tabela

Amacımız işinizin profesyonel olması. Balıkesir Edremit Totem Tabela sistemlerinde Cindoruk Reklam ve Tabela.

Web Tasarım

Balıkesir Edremit Web Tasarım hizmetlerinden hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Matbaa

Matbaa Sistemlerinde güvenin tek adresi Balıkesir Edremit Cindoruk Reklam ve Tabela hizmetleri.

Grafik Tasarım İletişim

Bizimle İletişim Kurun

Reklamcılığın her alanında kusursuz hizmet almak isterseniz bizimler hemen iletişim kurabilirsiniz.

    Bize Yazabilirsiniz

    ❖ Biz Kimiz

    Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. İş ve işlem konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntem ve fikirleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru bir şekilde yönlendiriyoruz.

    Kalite güvencesi Yapılan Çalışmaların Kalitesi Bizim Gururumuzdur.  Buna Bağlı Olarak Kalite Yönetimi Temel  İlkemizdir. Siparişleriniz Bünyemizde Yapılan Sözleşme ile Garanti Altına Alınacaktır.