Cindoruk Reklam

Eczane Tabelası

Eczane tabelaları her zaman görünür ve dikkat çekici olması gereken tabelalar içerisinde yer almaktadır. Eczane tabelalarında uygun fiyatlı işlem yapan bir reklamcı ile çalışmak isterseniz doğru yerdesiniz.

08:30 - 19:30
Çalışma Saatlerimiz
Balıkesir / Edremit
Edremit Eczane Tabelası
Edremit EczaNe Tabela

Eczane Tabelası Nedir?

Eczane tabelaları 2004 yılından bu yana tek tip olacak şekilde olabilmesi için çeşitli yasalar ile standartlar belirlenerek yasalara sunulan ölçüler bulunmaktadır. Bunun en büyük nedeni ise eczanelerin çok daha kolay bir şekilde bulunabilmesi ve eczaneler arasındaki rekabetin azaltılması içindir. 

Eczane tabelaları ilaç alımlarının yapılabilmesi için büyük harflerle eczane yazısının ve altında da eczane isminin bulunduğu tabelalardır. Çok rahat bir şekilde uzaktan da olsa yazıları okunmadan bile renklerinden ve tabelanın sadeliğinden eczanenin nerede olduğu anlaşılabilmektedir. 

Eczane tabelaları yönetmeliği olan ve bu yönetmeliğe uygun olacak şekilde yapılması gereken tabelalardır. Aksi takdirde ceza yazılması mümkün olacağından dolayı yönetmelik dışı bir tabela yaptırmamanız gerekmektedir. Eczane tabelalarında farklı ölçüler kullanılabiliyor olsa da sizlerin isteği üzerine bir ölçü kullanılması maalesef mümkün değildir.

Balıkesir Edremit

Eczane Tabela Ölçüleri

Eczane tabela ölçüleri nasıl olmalıdır eğer bilmiyorsanız bunu bir yönetmeliği bulunmaktadır. Eczane tabelaları değişmez, sadece boyutu değişebilir ki bu da yine yönetmeliğe uygun olacak şekilde ayarlanması lazımdır. Her eczanın aynı tabelaya sahip olması gerekmektedir. Tek kişiselleştirilebilecek nokta tabelanın led ışıklı olarak yaptırılmasıdır.

Yine bu noktada bir yönetmelik bulunur. Bu yönetmelik de sadece eczane yazısının ışıklı bir şekilde yazılması yönündedir. Eczane levha standartları her dijital baskıcı tarafından bilinmesi ve buna uygun olarak yapılması gerekmektedir. Eczane tabelası yapılırken 3 adet temel ölçü birimi bulunur. Bu ölçüler 200 cm 300 cm ve 400 cm kırmızı tabelalar üzerinde gerçekleştirilmektedir. 400 cm ve üzeri olacak tabelalarda beyaz kısım 300×100 olarak kalmaktadır. Bunun dışında ise kırmızı tabela boyutu 500, 600, 700 olarak yükselebilmektedir.

Eczane harf yükseklikler her boyut için farklı şekilde belirlenir. Her zaman eczane ismi büyük harflerle yazılan eczane yazısının altında ve daha küçük bir şekilde yazılmaktadır

Cindoruk Reklam Grafik Tasarım icon2
Detaylı Planlama

İşiniz ve işletmeniz için detaylı Grafik Tasarım Planı.

Cindoruk Reklam Grafik Tasarım icon4
Uygun Fikir

Hedef kitle tesbitine göre en anlamlı fikirler.

Cindoruk Reklam Grafik Tasarım icon1
Yönetim

Doğru zamanlama ile doğru tasarım ve fikirler.

Cindoruk Reklam Grafik Tasarım icon3
Tasarım

Kişiye ve firmaya özel bağımsız tasarımlar.

Edremit Grafik Tasarım

KURUMSAL GRAFİK TASARIM

Markanızın her geçen ün değer kazanmasını istiyorsanız kurumsal kimlik çalışmalarınız Balıkesir Edremit in en büyük reklam ajansı ile yapın.

Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (6)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (5)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (4)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (3)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (2)
Edremit Grafik Tasarım Cindoruk Reklam (1)
Edremit Grafik Tasarım

Profesyonel Hizmetlerimiz

Cindoruk reklam olarak size reklam ve tabela hizmetleri ile birlikte bir çok hizmeti de sunmaktan onur duyuyoruz. Profesyonel olarak verdiğimiz diğer hizmetlerimize göz atmak istemez misiniz?

Işıklı Tabela

Balıkesir Edremit ve çevresi için Profesyonel uygun fiyatlı Işıklı Tabela sistemlerinde Cindoruk Reklam ve Tabela.

Totem Tabela

Amacımız işinizin profesyonel olması. Balıkesir Edremit Totem Tabela sistemlerinde Cindoruk Reklam ve Tabela.

Web Tasarım

Balıkesir Edremit Web Tasarım hizmetlerinden hemen faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

Matbaa

Matbaa Sistemlerinde güvenin tek adresi Balıkesir Edremit Cindoruk Reklam ve Tabela hizmetleri.

Grafik Tasarım İletişim

Bizimle İletişim Kurun

Reklamcılığın her alanında kusursuz hizmet almak isterseniz bizimler hemen iletişim kurabilirsiniz.

    Bize Yazabilirsiniz

    ❖ Biz Kimiz

    Firmamız 2010 yılında kurulmuştur. İş ve işlem konusunda müşterilerine en doğru ve en etkili yöntem ve fikirleri sunmayı, talep ve beklentilerini son noktaya kadar takip ederek onları doğru bir şekilde yönlendiriyoruz.

    Kalite güvencesi Yapılan Çalışmaların Kalitesi Bizim Gururumuzdur.  Buna Bağlı Olarak Kalite Yönetimi Temel  İlkemizdir. Siparişleriniz Bünyemizde Yapılan Sözleşme ile Garanti Altına Alınacaktır.